WhatsApp Hattı: +90 533 304 40 17 Çalışma Saatleri: 10:00 - 18:30

serenitybella.com HAKKIMIZDA


Sektörde yerini alan serenitybella.com yılların deneyimiyle E-Ticaret perakende satış sitesiyle hizmet vermektedir. Reklam ve moda sektöründe aldığı deneyimleri birleştiren kurucusu olan Pınar TAŞTEPE imzası taşımaktadır. serenitybella.com E-Ticaret satış ile sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir.

Mutlu Müşteri

Sektörde yerini alan Serenity Bella "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. serenitybella.com, kadın modası kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, kalite, ve en uygun fiyat politikasıyla sunmaya müşterilerinin memnuniyetini temel alarak yola devam etmektedir.

Kalite Garantisi

Serenity Bella’da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli Alışveriş

serenitybella.com, veri iletiminde iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. serenitybella.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.
serenitybella.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

Sepetim

  • Sepetinizde ürün bulunamadı

Hesabım

Şifremi Unuttum
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Favorilerim

    Henüz oturum açmadınız!

my setting

language
currency